Nákupní košík: 0,00 Kč

Nádobí na indukční desku MASTERCHEF od BALLARINI

Nádobí na indukční desku MASTERCHEF od BALLARINI

Novinkou v naší nabídce je nádobí MASTERCHEF od BALLARINI. Zastoupeny jsou především indukční pánve a dále také hrnce a rendlíky.  
Nádobí má povrch bez těžkých kovů, zinku nebo PFOA, je určeno na všechny druhy sporáků, tedy včetně indukční desky, a může i do trouby. Síla pánví Masterchef je 3,7 mm.

Ballarini a MasterChef partnerem na zcela nové řady nádobí.

Přední italský výrobce nádobí Ballarini a MasterChef, oceněný globální televizní seriál, společně vytvořili novou linii nádobí pro domácí použití pro mezinárodní trh.

Guido Ballarini, generální ředitel společnosti Ballarini: "Jsme opravdu nadšeni asociací s MasterChef, protože ztělesňuje hodnoty, které naše společnost vždy považovala za důležitou součástí naší kultury; kvalita našich výrobků v kombinaci s uměním vaření, potěšení sdílení a užívání si jídla společně, degustační zážitek v příjemném prostředí."

Ben Liebmann, generální ředitel společnosti Shine 360° provozující TV seriál MasterChef: "Pokud jde o nádobí, Ballarini jsou jedním z předních italských výrobců. S jejich odbornými znalostmi a vědomostmi v kulinářském designu a technologii je to perfektní spolupráce. Je nám potěšením být jim partnerem pro výrobu nádobí pro dobré domácí vaření nebo pro potřeby ctižádostivého kuchaře v jeho vlastní kuchyni.“