Nákupní košík: 0,00 Kč

POZOR Skylink a CS Link oznamují změnu Servisního poplatku

Provozovatel česko-slovenských satelitních platforem Skylink a CS Link, společnost M7 Group, oznamuje změnu Servisního poplatku (SP), platnou od 1. 4. 2015.K 1. dubnu 2015 se u obou platforem mění výše Servisního poplatku, souvisejícího s poskytováním služeb satelitní televize. Zákazníci mohou i nadále volit mezi pravidelnou měsíční platbou (SIPO, Inkaso z účtu) a jednorázovou platbou na 12 nebo 24 měsíců.

Detailní přehled nových podmínek je uveden v následující tabulce.

Způsob úhrady SP Česká republika

Pravidelná měsíční platba(pouze SIPO nebo Inkaso z účtu) - 55 Kč

Jednorázová platba na 12 měsíců - 935 Kč / do 31.3.2015 - 498 Kč

Jednorázová platba na 24 měsíců - 1 485 Kč / do 31.3.2015 - 899 Kč

Placené programové balíčky Skylink SP zahrnut v ceně SP zahrnut v ceně Cenově nejvýhodnější variantou zůstává pravidelná měsíční platba prostřednictvím služby SIPO nebo Inkasa z účtu.

Nové podmínky se budou jednotlivých zákazníků týkat postupně, v závislosti na datu splatnosti SP pro danou dekódovací kartu.

Pro karty s předplaceným SP nebo některým z programových balíčků Skylink na období delší než do 1. 4. 2015 budou nové podmínky účinné až k poslednímu dni předplaceného období.

I nadále platí, že SP je již zahrnut v ceně všech placených balíčků z nabídky Skylink, pro jejich předplatitele se tedy nic nemění.Základní programová nabídka Digital / Digital HD, přístupná pro dekódovací karty s uhrazeným SP, nyní obsahuje 48 programů, z toho 12 ve vysokém (HD) rozlišení.

PR M7 Group S.A.

Zaplaťte si včas servisní poplatek za staré ceny.