O nás

Registrační údaje

Provozovatelem internetového obchodu je společnost Kovo-Holub Nepomuk s.r.o., vedená u rejstříkového soudu v Plzni, spisová značka C 15598, se sídlem Záhoří 38, Nepomuk 335 01, IČ: 26364891.

Historie firmy

Začátek AH Elektra se datuje k roku 1990, kdy jsme v hale rodinného domu v Rožmitálské ulici ve Dvorci začali prodej průmyslového a textilního zboží. V roce 1991 se prodej přesunul do samostatné prodejny, vybudované z části garáže na stejné adrese.

V roce 1993 byla zakoupena nemovitost na adrese Plzeňská 160 v Nepomuku, kde proběhly velké opravy domu a po nějakém čase byla vybudována prodejna ELEKTRA a DOMÁCÍCH POTŘEB. V průběhu let jsme tuto prodejnu pod vedením pí Aleny Holubové v rámci zkvalitnění služeb a rozšíření sortimentu zapojily do skupiny PROTON. Naší snahou je vždy poskytnout nejkvalitnější službu a co nejširší nabídky pro zákazníky z širokého okolí Nepomuka.

V roce 2008 byl obchod začleněn do firmy KOVO-HOLUB Nepomuk s.r.o. a vedením obchodu byl pověřen p. Jan Holub, syn zesnulé majitelky obchodu. Dalším krokem k širší nabídce zboží a akcí, bylo zapojení do skupiny prodeje PLANEO. V rámci rozšíření služeb a zkvalitnění komfortu zákazníků, byla zakoupena dodávka pro rozvoz nového zboží a odvoz starých spotřebičů k ekologické likvidaci. V roce 2012 byl vybudován bezbariérový přístup do prodejny, který umožní přístup invalidním lidem a maminkám s kočárky.

V případě zájmu o zde prezentované zboží, neváhejte zavolat na tel. čísla 602 237 146 nebo 371592180 o konzultaci a další jiné reálné možnosti.

Na Vaši návštěvu se těší kolektiv
AH Elektra v Nepomuku